İki Yıl önce ABD ile başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan küresel krizin neticesinde dünya ülkelerinde hızla yayılan büyümenin yavaşlaması ve durgunluğun gelecekteki etkilerini ve bunun ülkemize yansımasını tahmin etmek kolay değildir.

Krize karşı hızlı önlemler almaya başlayan devletler daha erken bir periyotta toparlanıyor olacaktır. Global bu durum dikkate alındığında, önem verdiğimiz nokta kaliteden ödün vermeden yatırımlarımıza devam etmek ve çalışanlarımızla yola birlikte devam ederek bu dönemi aşabilmektir.

Haysal, köklü şirket kültürü, tecrübeli kadrosu ve güçlü makine parkı ile Türkiye’ de köprü, yol, teknik altyapı, ulaşım, endüstriyel tesis, konut, bina gibi birçok yatırımları başarıyla gerçekleştirmiştir.

Haysal, başarılarını yurt dışı ortaklık ve temsilcilikleriyle genişleterek uluslararası pazarlarda da faaliyetlerine devam etmek düşüncesi içindedir. Ülkenin artan enerji ihtiyacının karşılanmasında etkin rol üstlenmek amacına yönelik çalışmalarını yürütmektedir. Piyasanın sürekli değişim gösterdiği belirsizliğin yoğun bir şekilde yaşandığı bu süreç içerisinde değişim ve rekabet çok önemli ve vazgeçilmez bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda gelişmeleri ve rekabeti iyi takip eden değişim sürecini kuruluş olarak yaşamaktayız.

Böyle bir ortamda imza attığı projeleriyle adından başarı ve övgüyle söz ettiren Haysal kurulduğu günden bu yana sosyal sorumluluk bilincine daima sahip olmuştur. Yaptığı katkıyla okul ve diğer tesisleri milletine armağan etmiştir. Saygın bir konuma sahip olan Haysal çalışanlarından aldığı güçle katma değer yaratmaya gururla devam etmektedir.

Sevgi ve Saygılarımla
Ali Haydar CİZRELİOĞULLARI